RADOVÝ DOM

V prvej etape výstavby nášho projektu je k dispozícii 21 dvojpodlažných 4-izbových radových domov s garážou. Radová zástavba svojou úspornou konštrukciou decentne zapadá do architektonickej línie rezidenčnej štvrte.

Pri vstupe do domu vás už v predsieni zaujme príjemné denné svetlo spoločného priestoru kuchyne a obývacej časti. Veľkoplošné okná na prízemí radového domu zároveň slúžia aj ako prechod do záhrady so zastrešenou terasou. Toaleta v dennej časti domu je samozrejmosťou. Elegantné schodisko vedie do nočnej časti domu, ktorú predstavujú tri samostatné izby, šatník a kúpeľňa s toaletou. Súčasťou dvojpodlažného radového domu je parkovacie miesto pri vchodových dverách. Radový dom je čoraz obľúbenejšou alternatívou medzi bývaním v byte a rodinným domom.
Pozemok od:
300.48 m²
Užitková plocha:
118.42 m²
Parkovacie miesto:
2x
Izby:
4x

Štandard

Interiér : plávajúce podlahy + dlažby, obklady WC a kúpelňa, sanita (vaňa, WC, umývadlá, batérie), dvere so zárubňami, inteligentná elektroinštalácia Loxone (zónové ovládanie kúrenia, ovládanie osvetlenia, zásuviek a exteriérových žalúzií).
Exteriér : dlažba + drevený obklad na terase (viď vizuál), exteriérové žalúzie.
CENA : 41 300€ s DPH
Zobraziť

Virtuálna prehliadka

Nahliadnite do interiéru prostredníctvom 3D vizualizácie.
Zobraziť

Ponuka domov

Vyberte si dom podľa svojich preferencií.
Ponuka

Pôdorys

Kliknutím na pôdorys zobrazíte detailný súbor.

EXKLUZÍVNY PREDAJ

38RK - MIROSLAV ANTOŠKA
+421 948 445 878
frame-expandlayers