Typ 1 - Bungalov

Prízemný bungalov je obľúbený pre svoju praktickosť a bezbariérovosť. V našom projekte si môžete vybrať z niekoľkých typov tohto moderného domu, pričom každý z nich charakterizujú čisté línie a jednoduchosť. Pre dispozíciu prvého typu jednopodlažného bungalovu obdĺžnikového tvaru je charakteristické dômyselné využitie každého metra štvorcového úžitkovej plochy domu.

Do domu po zaparkovaní vstúpite vďaka prepojeniu s garážou alebo parkovacím prístreškom suchou nohou. Zádverie domu je napojené aj na technickú miestnosť. Súčasťou chodby, ktorá spája dennú časť domu s nočnou, je toaleta.

Otvorený spoločný priestor obývacej izby s kuchyňou a jedálňou je veľkoplošnými oknami prepojený so zastrešenou terasou a záhradou. Dostatok denného svetla a priamy prístup do záhrady má každá z ďalších troch samostatných izieb. Samozrejmosťou v oddychovej časti domu je aj priestranná kúpeľňa s toaletou. Bungalov je nielen trendovým ale aj účelným typom bývania pre každého.
Pozemok od:
576 m²
Užitková plocha:
116.85 m²
Parkovacie miesto:
1 x Garáž
Izby:
4x

Štandard

Interiér : plávajúce podlahy + dlažby, obklady WC a kúpelňa, sanita (vaňa, WC, umývadlá, batérie), dvere so zárubňami, inteligentná elektroinštalácia Loxone (zónové ovládanie kúrenia, ovládanie osvetlenia, zásuviek a exteriérových žalúzií).
Exteriér : dlažba + drevený obklad na terase (viď vizuál), exteriérové žalúzie.
CENA : 35 000€ s DPH - bez garáže
CENA : 40 600€ s DPH - s garážou
Zobraziť

Virtuálna prehliadka

Nahliadnite do interiéru prostredníctvom 3D vizualizácie.
Zobraziť

Ponuka domov

Vyberte si dom podľa svojich preferencií.
Ponuka

Pôdorys

Kliknutím na pôdorys zobrazíte detailný súbor.

EXKLUZÍVNY PREDAJ

38RK - MIROSLAV ANTOŠKA
+421 948 445 878
frame-expandlayers