Typ 4 - Dvojpodlažný dom

Originálne a progresívne dispozičné riešenie tohto dvojpodlažného domu rozdeľuje úžitkovú plochu na prízemie a suterén. Do prízemia domu vstúpite po zaparkovaní suchou nohou vďaka prepojeniu s garážou. Zádverie domu je napojené na praktický šatník i toaletu.

Dennú časť prízemia domu reprezentuje veľkorysý spoločný denný priestor obývačky, jedálne, kuchyne a praktickej špajze. Veľkoplošné okná dokonale presvetľujú miestnosť a plynule ju prepájajú so zastrešenou terasou vedúcou do záhrady. Chodba lemovaná troma oknami spája denný priestor s nočnou časťou prízemia domu, izbou štedrých rozmerov s terasou, šatníkom, kúpeľňou a toaletou. Elegantné schodisko vedie z chodby v prízemí do suterénu domu.

Podlažie suterénu tvoria dve samostatné izby veľkoplošnými oknami prepojené so zastrešenou terasou a záhradou, priestranná kúpeľňa, samostatná toaleta a technická miestnosť. Tento nielen vzhľadom atraktívny dom predstavuje dostatočný komfort bývania aj pre náročných.
Pozemok od:
1323 m²
Užitková plocha:
229.96 m²
Parkovacie miesto:
1 x Garáž
Izby:
5x

Virtuálna prehliadka

Nahliadnite do interiéru prostredníctvom 3D vizualizácie.
Zobraziť

Ponuka domov

Vyberte si dom podľa svojich preferencií.
Ponuka

Štandard

Interiér : plávajúce podlahy + dlažby, obklady WC a kúpelňa, sanita (vaňa, WC, umývadlá, batérie), dvere so zárubňami, inteligentná elektroinštalácia Loxone (zónové ovládanie kúrenia, ovládanie osvetlenia, zásuviek a exteriérových žalúzií).
Exteriér : dlažba + drevený obklad na terase (viď vizuál), exteriérové žalúzie.
CENA : 80 000€ s DPH
Zobraziť

Pôdorys

Kliknutím na pôdorys zobrazíte detailný súbor.

EXKLUZÍVNY PREDAJ

38RK - MIROSLAV ANTOŠKA
+421 948 445 878
frame-expandlayers