Typ 2 - Bungalov

Premyslené a hravé dispozičné riešenie tohto bungalovu dokonale korešponduje s jeho optimálnou veľkosťou. Na úžitkovej ploche domu má všetko svoje miesto. Po zaparkovaní suchou nohou do domu vstúpite z garáže, či parkovacieho prístrešku.

Zádverie domu je napojené aj na technickú miestnosť susediacou s toaletou. Presvetlený denný obytný priestor kuchyne a jedálne je dispozične čiastočne oddelený od obývacej časti, a ústi do vstupu na zastrešenú terasu i do záhrady. Dostatok denného svetla a priamy prístup do záhrady má každá z ďalších troch samostatných izieb domu. Samozrejmosťou v oddychovej časti domu je priestranná kúpeľňa s toaletou.

Vzhľadom na atraktivitu lokality rezidenčnej štvrte môžete v niektorom z bungalovov nájsť nielen svoj nový domov, ale aj svoje podtatranské víkendové či dovolenkové sídlo.
Pozemok od:
576 m²
Užitková plocha:
116.85 m²
Parkovacie miesto:
1 x Garáž
Izby:
4x

Štandard

Interiér : plávajúce podlahy + dlažby, obklady WC a kúpelňa, sanita (vaňa, WC, umývadlá, batérie), dvere so zárubňami, inteligentná elektroinštalácia Loxone (zónové ovládanie kúrenia, ovládanie osvetlenia, zásuviek a exteriérových žalúzií).
Exteriér : dlažba + drevený obklad na terase (viď vizuál), exteriérové žalúzie.
CENA : 35 700€ s DPH - bez garáže
CENA : 41 300€ s DPH - s garážou
Zobraziť

Virtuálna prehliadka

Nahliadnite do interiéru prostredníctvom 3D vizualizácie.
Zobraziť

Ponuka domov

Vyberte si dom podľa svojich preferencií.
Ponuka

Pôdorys

Kliknutím na pôdorys zobrazíte detailný súbor.

EXKLUZÍVNY PREDAJ

38RK - MIROSLAV ANTOŠKA
+421 948 445 878
frame-expandlayers